Teslimat ve İade

Nakliye maliyeti ne kadardır?

Uygulanan tüm indirimler düşüldükten sonra sipariş tutarınız 100 TL ve üzeri olduğunda kargo ücreti alınmamaktadır. 100TL’ nin altında kalan siparişleriniz için kargo ücreti 9,60 TL' dir. Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde ise sipariş tutarından bağımsız olarak 6 TL ödeme hizmet bedeli alınmaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 6 TL, kargo ücreti olan 9,60TL'den bağımsızdır. Kapıda ödeme hizmet bedeli siparişinizin tutarı veya kargo ücreti ödenip ödenmemesine bağlı değildir, ayrı bir hizmet olarak alınmakta ve siparişe yansıtılmaktadır.

Teslimat ne kadar sürer?

Sipariş gönderildikten sonra size ulaşması bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterse de genel olarak 1-2 iş günüdür. Ürünler genellikle sabah 9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında teslim edilir.

Hangi dağıtım şirketini kullanıyorsunuz?

Türkiye’ de Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

Siparişim teslim edildiğinde ben evde yoksam ne oluyor?

Siparişiniz size şahsen teslim edilecek ya da komşunuza bırakılacaktır. Sevkiyat adresinde siz yoksanız ve siparişiniz başkasına bırakılırsa, size siparişinizin kime bırakıldığına dair yazılı bir mesaj bırakılacaktır. Siparişi bırakacak hiç kimse olmadığı durumlarda, 7 gün içinde kendinizin gidip paketinizi alabileceğiniz noktaya dair bir not bırakılacaktır. Ürünlerinizi teslim almaya giderken tanımlama amacıyla, kargo firmasının size bıraktığı notu yanınızda bulundurmanız gereklidir.

Teslimat adresi ile fatura adresi farklı olabilir mi?

Evet. Ödeme işlemi sırasında fatura ile teslimat adreslerinin farklı olduğunu belirleyip uygun adresinizi giriniz. Ancak faturanız sadece paketiniz ya da e-posta ile gönderilebilir. Paket adresinizden farklı bir adrese hazırlanabilir ancak gönderim farklı bir adrese yapılmaz.

Siparişim belirli bir günde teslim edilebilir mi?

Hayır. Şu anda belirlenmiş tarih için sevkiyat ve teslimat süreleri sağlayamıyoruz. Siparişiniz gönderildikten sonra size ulaşması 1-2 iş günü sürecektir. Ürünler genellikle sabah 9:00 ve akşam 18:00 saatleri arasında teslim edilir.