Hakkımızda

Hakkımızda

Hayatınıza evcil havyan girdiğinden itibaren sizin hayatınızın anlamı farklılaştı ve siz ona o size bağlanmaya başladı. Hangi evcil hayvan olursa olsun hissettiklerimiz her zaman aynıdır. Koşulsuz sevgiye dönüşür bağlılığımız ve evcil hayvan sevenler karşılık beklemeden tutkuyla bağlanır beslediği ve emek verdiği dostuna. Koşulsuz sevgiye karşılık verebilmek için havyan dostlarımızın gönlüne göre bir şeyler hazırladık ve ürünlerimizi onlar için en iyisini ve en güzelini sunmak için doğduk.

Hayvan Dostlarımızın Yanındayız

Her şeyden önce müşterilerinin evcil dostları için ihtiyaçları için bol ürün çeşidini bir arada tutan evcil hayvan platformu olarak yola çıktık. Hayvan dostlarınız için bambaşka alışveriş deneyimi yaratmak adına köpek, kedi, kuş, balık, hamsterlar için ihtiyaç duydukları her şeye sitemizden sahip olacaksınız. Evcil hayvanların dostluğu ve içgüdüsel olarak yakın olmaları nedeniyle gönlümüzdeki ve evimizdeki yerleri her zaman ayrıdır. Ticaret tecrübemizi ve alt yapımızı sevgiyle birleştirerek kurduğumuz adresimizde tüm hayvan severlerin güvenle alışveriş yapabileceği ve ürünler hakkında ve evcil hayvanları hakkında her şeyi danışabilecekleri platformumuzda hizmet vermeye başladık. Hedefimizi en iyi şekilde yapabilmek için binlerce ürün yelpazemizi havyan türlerine göre ayırarak seçme şansınızı kolaylaştırdık.

Kaliteli Ürüne Önem Veriyoruz

Sitemizde bulunan her bir ürünün güvenli şekilde bulundurmak için markalara yer veriyor ve kusurlu bulduğumuz hiçbir ürüne yer vermiyoruz.  Sitemizde hayvan satışı gerçekleştirmiyor ticari amaçtan önce evcil hayvan dostlarımızın daha kaliteli ve daha konforlu güvenilir ve sağlıklı yaşam prensibiyle hizmet veriyoruz. Kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat anlayışıyla sektöründe en iyiler arasında yer alan sitemizde en iyisi için çalışıyoruz. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını önemseyen ve onları da birey olarak kabul eden felsefemizle yaşamlarını kolaylaştırmak için hizmet ediyoruz. Evcil hayvana hayatında apartman şartlarında bile yer ayıranlara destek olmak amacıyla onların ihtiyaçlarını ön planda tuttuk. Ekip olarak yaptığımız işten bize kalan kar tutarına karşılık kazancımızı sokakta kalan evcil hayvanlarla da paylaşmak için yolumuzda onlarında ihtiyaçlarını ön planda tuttuk. Evcil hayvanların ihtiyacı olan bütün detayları sitemizde bulundurmaya özen gösterdik ve hedefimizi onlara hizmet amacıyla ticarete yönlendirdik. Evcil hayvanların sağlığı için ihtiyaç duyacağı gıda grubunda markalarla anlaştık ve sağlıklarını da düşünerek ürünlerimize yön verdik. Evcil hayvan sahiplerinin ürünler arasında seçimi kolay yapabilmeleri amacıyla tür, cins, yaşam şartlarına göre ayırdık. Yağ oranı düşürülen mamalara da yer vererek onların kilo almadan sağlıklı beslenmeleri için taze ürün gruplarına yer verdik.

Barınak Hayvanlarına Yardım Bizim işimiz

Barınakta kalan ve ev sıcaklığından mahrum, ilgiye muhtaç hayvanlar içinde kazancımızın bir kısmını onlarla paylaşarak kimsenin yapamadığını yaptık ve biz onları da ihmal etmedik. Rahat yaşam süren evcil hayvanlar kadar sevgi bekleyen barınak hayvanları içinde tüm ekip seferber olarak onlarında yanında olmayı kendimize borç bildik. Hayvan sevgisinin ne demek olduğunu biliyor ve tüm insanlıktan yardım bekleyen barınak hayvanlarımızın bakımlarında ihtiyaç duyduğu mamalarımızı onlarla da paylaşıyoruz.

Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Bekliyor

Tecrübe sahibi kişilerden oluşturduğumuz müşteri temsilcilerimiz pet ürünleri ve mama konusunda sizlerin yardımında hazırdır. Evcil havya ürünleri hakkında sormak istediğiniz sorulara tüm içtenliğiyle cevap verecek olan temsilcilerimiz sahibi olduğunuz evcil dostunuzun ihtiyaçlarında size yardımcı olacaktır. Evcil hayvan sahiplerine saygı çerçevesinde sorduğunuz sorulara cevap verecek ve en doğru ürüne kavuşmanız konusunda yardım edeceklerdir.

Müşterilerimiz Her Zaman Haklıdır

İnternette ticari ahlaka uygun olarak seferber ettiğimiz imkanlarımızla, daima kaliteli ürünler konusunda en iyilerini seçerek hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarını gidermeyi ve bununla beraber sahipleri olarak sizlerinde hizmetimizden memnun kalması için tüm ekip olarak iyi niyetimizle seferber olduk. Müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek mail veya telefonla bize ulaştığınızda çözüm odaklı hizmet anlayışıyla hizmeti borç bildik. Yılların firması olarak en iyisine sizleri kavuşturmayı hedefimiz olarak bildik ve hayvan bakmanın sizlere verdiği sorumluluğu sizlerle paylaşmak için seferber olduk. Uzun yıllardan beri evcil hayvanlara hizmet edecek şekilde vizyonumuzu planlayan firma olarak hizmetinizdeyiz. İhtiyaç duyduğunuz her ürün hakkında bize danışabilir ve hayvan dostunuz için en iyi mamaları ve ürünleri bizden güvenle satın alabilirsiniz. Ürünlerimizden memnun kalınacağının altını çiziyor ve sizleri sitemizdeki ürünleri incelemeye davet ediyoruz. Uygun fiyatlı ürünleri sunarak sözde değil özde ürünleri hayvan dostlarınıza güvenle alabilir ve onların ihtiyaçlarını sitemizden karşılayabilirsiniz.