• Food Elite Premium Gurme Kedi Maması 15kg

Food Elite Premium Gurme Kedi Maması 15kg

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Food Elite
  • Ürün Kodu: R30001
  • Stok Durumu: 989
  • 159,00₺

  • KDV Hariç: 159,00₺
  • Ürün Teslim Tarihi 13 Mayıs 2019 Pazartesi Günüdür
garantiFood Elite Kedi Maması

Her cins kedi için özel olarak veteriner hekimlerin kontrolü ile hazırlanan Food Elite Premium Cat Maması kedinizin ihtiyaç duyduğu gün boyu yetecek olan enerjiyi sağlamak ve sağlıklı bir yaşam sürmesini yardımcı olmak için özel olarak hazırlanmıştır. Natural gurme kedi maması seçici kediler için son derecede ideal bir mamadır.

Her kedinin damak tadına uygun olarak formüle edilen mama içeriği içerdiği doğal ve organik besinler ile seçici olan kediler için özel olarak hazırlanmıştır.

İçindekiler: Taze Somon Balığı, Hindi Eti, Tavuk Eti, Kuzu Eti, Mısır, Nişasta, Pirinç, Mısır Gluteni, Mısır Nişastası, Vitamin ve Mineraller.

Sağlıklı Sindirim Sistemi

Food Elite Premium Cat Maması içerdiği sindirilir gıdalar ve organik sağlıklı meyve ve sebzeler ile yeterli derecede pişirilerek hazırlandığından sindirim sitemini düzenlemektedir.

Üriner Sağlık Desteği

Veteriner hekimler ile birlikte hazırlanan mama içeriği sayesinde minerallerin seviyesi uygun miktarlarda içeriğe dahil edildiğinden dolayı taş oluşumu riskini azaltmaya fayda sağlamaktadır. Bu sayede yararlı vitamin ve minerallerin atılımı engellenmektedir.

Sağlıklı Bağışıklık Sistemi

Food Elite Premium Cat Maması içerdiği lifler ve vitaminlerin yanı sıra doğal ve organik besinler ile hazırlandığından tam bir bağışıklık sistemi destekleyicisidir. Bağırsaklardaki yararlı bakterilerin üremesinde büyük rol oynayan mama zararlı olan patojenlerin en aza indirirken, sindirim sitemini düzenlediği gibi bağışıklık sistemine de büyük ölçüde fayda sağlar.

İdeal Kilo

Kedinizin sağlıklı ve uzun sür yaşamasına fayda sağlayan organik ve doğal besinlerin birleşiminden hazırlandığı için dengeli beslenmeye ve sağlıklı yaşama yardımcı olmaktadır. İdeal derecedeki protein ve yağ oranı ile dengelenen içerik sayesinde kedinizin ideal kilosunu sağlamaya yardımcı olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı

Food Elite Premium Cat Maması ile beslenen kediler sağlıklı ve dengeli beslendiği için derileri sağlıklı ve tüyleri parlak olacaktır. Gerekli mineral ve vitaminler doğal besinle ile sağlanmaktadır. Gerekli vitamin ve mineraller sayesinde kedinizin parlak ve yumuşak tüylere sahip olmasına yardımcı olmaktadır.

Dengeli Vitamin Ve Mineraller

Kedilerin bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve gün boyu ihtiyaç duydukları enerjinin sağlanması adına ideal miktarda vitamin ve mineraller veteriner hekimler ile birlikte formüle edilerek Food Elite Premium Cat Maması içeriğine eklenmiştir.  Kedinizin ihtiyacı olan iz mineraller onun rahatlıkla bünyesine dahil edebileceği ve faydalanabileceği şekilde hazırlanmıştır.

Tüy Yumağı Atımı

Kedi sağlığını kötü etkileyen ve sindirim sisteminin bozulmasına neden olan tüy yumakları, Food Elite Premium Cat Maması içeriğinde bulunan organik besinler, vitamin ve mineraller sayesinde rahat bir şekilde atılmasına yardımcı olmaktadır.

Görme Ve Kalp Sağlığı

Food Elite Premium Cat Maması içindeki vitamin, mineral ve proteinlerin yanı sıra kedinizin ihtiyaç duyduğu besinlerin yeterli miktarda birleşmesinden oluştuğu için görme ve kalp sağlığının korunmasında büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: kedi maması, food elite kedi maması, plus kedi maması, en iyi kedi maması, premium kedi maması