• Food Elite 30 Protein Yavru 3 Kg Köpek Maması

Food Elite 30 Protein Yavru 3 Kg Köpek Maması

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Food Elite
  • Ürün Kodu: N2213001
  • Stok Durumu: 976
  • 59,00₺

  • KDV Hariç: 59,00₺
  • Ürün Teslim Tarihi 13 Mayıs 2019 Pazartesi Günüdür
garanti


Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Maması

Her cinsten yavru köpeklerin gelişimi için veteriner doktorlarla birlikte hazırlanılmış mama içerdiği vitamin ve mineraller ile yavru köpeklerin sağlıklı gelişimi için idealdir. Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Maması kuzu etinin lezzeti ve hassas bünyeye sahip olan gelişme çağındaki yavru köpekler için özenle hazırlanmıştır.Kemik gelişimi ve dengeli beslenmek için özel olarak formüle edilen mama içeriği sayesinde yavru köpeklerin sağlıklı gelişimine yardımcı olacaktır.

Ayrıca hamilelik ve emzirme döneminde olan anne köpekleri için de besleyici değerleri ile ideal bir mamadır.

İçindekiler: Kuzu Eti, Taze Somon Balığı, Organik Kırmızı Elma, Organik Sarı Elma, Organik Havuç, Doğal Patates, Buğday Kepeği, Mısır, Pirinç, Mısır Gluteni, Vitamin ve Mineraller.


Sağlıklı Gelişim

Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Mamasının içerdiği doğal ve organik besin ve sebzeler sayesinde sindirim sistemi düzeni sağlanırken, yavru köpeğinizin dengeli beslenerek sağlıklı bir şekilde büyümesi için protein ve besin dengesi sağlanarak hazırlanmıştır. Mama içindeki yeteri mineraller ve organik meyveler ile yavru köpeğinizin kemik gelişimi de desteklenmektedir.


Bağışıklık Desteği

Yavru köpeklerin bağışıklık sistemini güçlendirmek için Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Mamasının sağladığı doğal prebiyotiklifler ile bağırsakta oluşabilecek zararlı bakterilerin önüne geçilerek yararlı bakterilerin gelişimi destekler ve patojenlerin zararları azalır ve bağışıklık sistemi desteklenir aynı zamanda sindirim düzenlenir.


Sağlıklı Sindirim Sistemi

Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Maması yavru köpekler için özel hazırlanan içeriği ile yeterli derecede pişirilen formülü sayesinde sindirimi kolaylaştırır. Sindirim sorunu yaayan yavru köpekler için ideal bir mamadır.


Eklem Sağlığı

Organik meyve ve sebzelerden gelen vitamin ve mineraller sayesinde sağlıklı ve de esnek eklemlerin gelişimi desteklenirken kıkırdak sağlığı korunur.


Deri Ve Tüy Sağlığı

Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Maması sağlıklı vitamin ve mineraller ile yavru köpeklerin deri ve tüy sağlığını desteklemektedir. İçerdiği doğal ve organik besinler sayesinde yavru köpeklerin tüyleri sağlıkla parlamaktadır.


Dengeli Vitamin Ve Mineraller

Hem yavru köpeklerin gelişimi ve büyümesi için hemde ihtiyaç duydukları sürekli enerji üretiminin sağlanması adına yeterli miktardaki vitamin ve mineraller veteriner hekimler ile birlikte dengelenmiştir.


Sağlıklı Hamilelik Dönemi

Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Maması sağladığı sindirilebilir protein ve besinler ile hamile köpekler için de son derecede faydalı ve idealdir. Yavru köpeklerin gelişimine anne karnındayken yardımcı olmaktadır. Bu sayede ideal kiloda dünyaya gelen yavru köpekler sağlıklı bir şekilde gelişmekte ve hızla büyümektedir.


Sağlıklı Emzirme Dönemi

Anne köpeğin hamilelik döneminde ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri karşılayan Food Elite Kuzu Etli Yavru 30 Protein Köpek Maması emzirme döneminde de yavruların ve annelerin sağlıklı beslenmesini sağlamaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: yavru köpek maması, puppy köpek maması, en iyi yavru köpek maması