• Food Elite 26 Protein Hindili Yetişkin 15 Kg Köpek Maması

Food Elite 26 Protein Hindili Yetişkin 15 Kg Köpek Maması

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Food Elite
  • Ürün Kodu: U200021
  • Stok Durumu: 955
  • 136,00₺

  • KDV Hariç: 136,00₺
  • Gerekli puan: 2000
  • Ürün Teslim Tarihi 13 Mayıs 2019 Pazartesi Günüdür
garanti

 

 Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması

Gerekli miktarda protein, yağ, karbonhidrat ile yapılmış vitaminlerle zenginleştirilmiş Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması, dostunuza yeterli derecede enerji ve sağlıklı vücut yapısına sağlamak için uzman veteriner doktorlar tarafından özenle hazırlanmıştır. Yetişkin köpekler için hazırlanmış olup,tüm köpek cinsleri için uygundur. 

Sindirim sistemi sorunu yaşayan köpekler için uygun olan mama aynı zamanda köpeğinizin sağlıklı ve dengeli bir şekilde gerekli vitamin ve mineralleri alarak yaşamasına yardımcı olan ideal bir üründür.

İçindekiler: Hindi Eti, Taze Somon Balığı, Organik Sarı Elmalar, Organik Kırmızı Elmalar, Doğal Patates, Buğday, Mısır, Pirinç, Buğday Kepeği, Organik Havuç, Mineraller ve Vitaminler

 Sağlıklı Gelişim

Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması ile dengeli bir şekilde beslenen köpek, mamanın içinde bulunan proteinlerin yanı sıra organik meyveler ve tahıllar sayesinde sindirimi düzene girerek tuvalete çıkmasındaki tüm sorunlar ortadan kalkacaktır. Sağlıklı ve organik besinlerle yapılan mama sayesinde köpeğin dışkısı kokusuz olacaktır. Köpek alması gereken tüm gıdaları bir arada alarak besleyici değeri yüksek olan gıdalar sayesinde gelişimi son derecede iyi ilerleyecektir.

 Bağışıklık Desteği

İçeriğindeki protein, organik meyveler ve sebzelerin yanı sıra tahıllar sayesinde Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması köpek için tam bir bağışıklık desteği oluşturmuştur. Yararlı bakterilerin oluşmasına yardımcı olan besin içeriği sindirim sistemini dengelerken, bağışıklık sistemine de yardımcı olmaktadır.

 İdeal Kilo

Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması içeriğinin besin değerleri veteriner hekimler tarafından hazırlanır, köpek gelişiminde ideal kiloya erişmek ve ideal kiloyu korumak için formülize edilen içerik sayesinde köpeğin dengeli bir kiloya sahip olmasına yardımcıdır.

 Diş Sağlığı

İçerdiği protein, mineral ve vitaminler sayesinde Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması ile güçlü ve sağlıklı dişler elde edilmeye yardımcı bir yapıdadır.

 Dengeli Vitamin Ve Mineraller

Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması içeriği sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmek, gün boyu gereksinim duyulan enerjiyi sağlamak, iskelet yapısını güçlendirmek ve oluşumunu tamamlamak ve güçlü sağlıklı dişler sağlamak için yeterli miktarda vitaminler ve mineraller içermektedir. İçeriğindeki vitamin ve mineraller tamamen faydalanabileceği düzeyde ve konumdadır.

 Deri Ve Tüy Sağlığı

Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması ile sağlıklı ve dengeli beslenen köpek almış olduğu tüm vitamin ve mineraller sayesinde sağlıklı deri ve parlak tüylere sahip olmaktadır. Zenginleştirilmiş organik meyve sebzeler sayesinde oldukça sağlıklı bir görünüme ulaşılmaktadır.

 Eklem Sağlığı

Food Elite Hindili 26 Protein Köpek Maması içerdiği taze somon, hindi eti, mineral, vitamin ve sebzeler sayesinde sağlıklı iskelet ve esnek sağlıklı eklemler kazanılmasında büyük rol oynamaktadır. Ayrıca kıkırdak sağlığının korunmasında da mama rol oynamaktadır.

 Kas Sağlığı

Yağsız sağlıklı ve kaslı bir vücut kitlesinin oluşumunu desteklemek üzere sağlanan proteinlerin yanı sıra mineral ve vitaminler takviye edilmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: köpek maması, sağlıklı köpek maması, 26 protein köpek maması, yüksek proteinli köpek maması, vitaminli köpek maması, hindili köpek maması